Google search engine
BallinaLajmeBotëWill Smith përjashtohet nga Akademia e Oscar

Will Smith përjashtohet nga Akademia e Oscar

Will Smith përjashtohet nga Akademia e Oscar

Akademia e Oskar përjashton Will Smith për dhjetë vitet e ardhshme 

Will Smith nuk do të jetë pjesë e ”Oscar” për dhjetë vitet e ardhshme, këtë vendim e mori Akademia e Oscar të premten. 

“ Unë e pranojë dhe e respektojë vendimin e akademisë “, ka deklaruar Smith përmes një deklarate për medie, njofton CNN. 

E kjo krejt pasiqë, Will Smith, kishte goditur me flakareshë komedianin Chris Rock në transmetimin live të “Oscar”, përcjell Nobel Press. 

Të fundit nga rubrika
- Advertisment -
Google search engine

Më të lexuarat

Më të shikuarat