Google search engine
BallinaLajmeWill Smith kërkon ndihmë profesionale- pas sulmit mbi Chris Rock, sipas një...

Will Smith kërkon ndihmë profesionale- pas sulmit mbi Chris Rock, sipas një burimi të The Sun.  


Will Smith kërkon ndihmë profesionale- pas sulmit mbi Chris Rock, sipas një burimi të The Sun. 

— E gjithë historia e ka lënduar shumë Will, dhe ai do kërkojë ndihmë t’a menaxhojë stresin. Kjo është një sfidë për karrierën e tij, njofton burimi, përcjell Nobel Press. 

Aktori Will Smith, 53, do kërkojë ndihmë në një qendër rehabilituese. 

—Është një vend ku trajtohen personalitete të njohura dhe të rëndësishme. Ai do kujdeset për shpirtin e tij dhe do ushtrojë që të mund të vazhdoj tutje. Sipas burimit , Smith, supozohet të ketë frikë se do t’i merret çmimi “Oskar” që e fitoi më parë, përcjell Nobel Press. 

Kujtojmë se ishte, Chris Rock, ai që bëri një shaka me flokët e gruas së Will Smith Jada Pi kett Smith, e cila vuan nga alopecia. E kjo e kishte turbuar Willin i cili e goditi me shuplakë Rockun, njofton Nobel Press. 

 

Të fundit nga rubrika
- Advertisment -
Google search engine

Më të lexuarat

Më të shikuarat