Google search engine
BallinaVideoVideo-LajmeVolodymyr Zelenski në një rol tjetër nga ai që e kemi parë/...

Volodymyr Zelenski në një rol tjetër nga ai që e kemi parë/ Video

Presidenti i Ukrainës, Volodymir Zelenski, në përballjen me agresorin rusë po i prin popullit ukrainas me përkushtim dhe vendosshmëri në menaxhimin e luftës. Përkushtimi i tij po vlerësohet shumë lartë nga të gjithë duke përvetësuar kështu zemrat e ukrainasëve dhe jo vetëm, njofton nobelpress.

Por, Volodymir Zelensky, në videon e bashkangjitur e shohim në një rol krejt tjetër. Ai në vitin 2006 ka marrë pjesë si dhe është shpallur fitues i spektaklit ”Dancing with the stars” në Ukrainë. Në videon e bashkangjitur mund të shihni disa sekuenca nga performanca e tij në këtë spektakël.

Të fundit nga rubrika
- Advertisment -
Google search engine

Më të lexuarat

Më të shikuarat