Google search engine
BallinaLajmeTetori rozë shënohet edhe nga gratë shqiptare në Stokholm 🎀🎀🎀

Tetori rozë shënohet edhe nga gratë shqiptare në Stokholm 🎀🎀🎀

Tetori zozë shënohet edhe nga gratë shqiptare në Stokholm 🎀🎀🎀

Tetori rozë, muaji i ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit u shënua edhe nga gratë shqiptare në Stockholm. Me iniciativën e Elsa Alliut si dhe mbështetjen e Diana Thomait dhe shoqatës Teuta në Stokholm, u mbajtë ligjëratë për kancerin e gjirit si dhe parandalimin e kësaj sëmundjeje.

🎀🎀🎀

E këshillat e pediatres nga Shqipëria, Etleva Dafa Brahaj, për parandalimin e kancerit të gjirit u vlerësuan lartë nga gratë pjesëmarrëse në këtë takim.

🎀🎀🎀

Në videon e bashkëngjitur mund të ndiqni rrëfimet prekëse dhe plotë emocione të Shqiponja Lilës dhe Elsa Alliut, të dyja këto kanë dalë triumfuese në luftën me kancerin dhe janë shëruar nga kjo sëmundje që shumë herë di të jetë dhe fatale.

shpërndaje 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

⬇️⬇️⬇️🎀🎀🎀

Të fundit nga rubrika
- Advertisment -
Google search engine

Më të lexuarat

Më të shikuarat