Google search engine
BallinaVideoVideo-LajmeNë lupën e ''Shqiptarët e Sukseshëm'' Psikiatri dhe Psikoterapeuti i njohur...

Në lupën e ”Shqiptarët e Sukseshëm” Psikiatri dhe Psikoterapeuti i njohur nga Gjermania, Dr.Spec Liron Pepshi.

Rubrika, Shqiptarët e suksesshëm, kësaj radhe në lupën e saj ka Psikiatrin dhe Psikoterapeutin e njohur nga Gjermania, Dr.Spec Liron Pepshi.

I licencuar nga Oda Rajonale e Mjekëve të Trierit në Gjermani

Nga 2018’a mban pozita të ndryshme udheheqese në klinikat të ndryshme gjermane (Wittlich, Eschwege, Bernkastel-Kues).

Konsulent për spitalin forenzik të Burgut të Wittlichit nga viti 2019

Life-Coach në Mentavio

Themelues i Qendrës së Shëndetit Mendor online ”AlbaMental”

Në storjen e bashkangjitur mund të mësoni më shumë rreth Dr.Spec Liron Pepshi.

© NobelPress

#shqiptarëtesuksesshëm#profil#reportazh#videoreportazh#lajme#news#albamental#lironpepshi

Të fundit nga rubrika
- Advertisment -
Google search engine

Më të lexuarat

Më të shikuarat