Google search engine
BallinaPolitikëRusia me hapa të rinjë kundër luftës në Ukrainë

Rusia me hapa të rinjë kundër luftës në Ukrainë

Është një garë kundrejt kohës. Mobilizimi i Rusisë kundjejt luftës me Ukrainën është në lëvizje të plotë dhe qëllimi është të mblidhen edhe 300,000 burra të tjerë për të shkuar në betejë.

Në të njëjtën kohë, ka informacione se Irani është i gatshëm të ndihmojë Putinin me dronë të rinj të avancuar, bën të ditur TV4, përcjell NobelPress.

Të fundit nga rubrika
- Advertisment -
Google search engine

Më të lexuarat

Më të shikuarat