Google search engine
BallinaLajmeProtestë kundër pasaportës së vaksinës për Covid-19 në Stokholm

Protestë kundër pasaportës së vaksinës për Covid-19 në Stokholm

Protestë kundër pasaportës së vaksinës për Covid-19 në Stokholm.

Në qendër të Stokholmit janë mbledhur mijëra protestues për të protestuar kundër pasaportës së vaksinës të shtunen. “Mjaftë më”, ”Mundësi zgjedhjeje”, “ Nuk është në pyetje vaksinimi por mundësia e zgjedhjes”, ishin disa nga parullat që protestuesit kishin përzgjedhur për të shprehur paknaqësinë e tyre.

Protesta për të njëjtin qëllim janë mbajtur edhe në Göteborg, qytetin e dytë më të madh në Suedi si dhe në shtete të tjera Europiane.

Foto: Nobel Press

© NobelPress

#vaccinpass#vaccinbevis#vaccinationbevis

Të fundit nga rubrika
- Advertisment -
Google search engine

Më të lexuarat

Më të shikuarat