Google search engine
BallinaLajmeBotëJeni nga ata që ndani konton e Netflix’it me dikë tjetër?  

Jeni nga ata që ndani konton e Netflix’it me dikë tjetër?  

Jeni nga ata që ndani konton e Netflix’it me dikë tjetër?  

Netflix vjen me rregulla të reja për ata që duke përdorur konton e një tjetri deri më tani nuk kanë paguar për shërbimet e Netflix, bënë të ditur NobelPress. 

Kjo do të jetë më e vështirë pas ndrrimit të motëmotëve e mbi të gjitha do jetë më e kushtueshme. 

Këtë e ka bërë të ditur Netflix në faqen e tyre, zyrtare njofton NobelPress. Sipas, Netflix, të gjithë ata të cilët ndajnë konton e tyre me miq ose ndonjë të afërm e kanë vështirësuar punën e Netflix në investime të reja dhe në përmirësimin e shërbimit ndaj klientëve. 

Andaj në fillim të vitit 2023 të gjithë ata të cilët duan të shfrytëzojnë shërbimet e Netflix do paguajnë afro 3.50 euro për çdo konto shtesë të hapur në Netflix. 

Të fundit nga rubrika
- Advertisment -
Google search engine

Më të lexuarat

Më të shikuarat