Google search engine
BallinaLajmeKosovëJahjaga për Albright '' Kosova do t'a mbajë gjallë gjithmonë veprën e...

Jahjaga për Albright ” Kosova do t’a mbajë gjallë gjithmonë veprën e saj”

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, së bashku me Ambasadorin e Amerikës, Jeffrey Hovenier, Ambasadorin Nicholas Giacobbe, si dhe Kryetarin e Prishtinës Perparim Rama, kanë ndezur qirinjë pranë bustit të Sekretares Albright të premten.

Këtë nismë, ish-presidentja e Kosovës e morri për të nderuar tashmë të ndjeren Sekretaren Albright.

-Ajo mund të mos jetë fizikisht më në mesin tonë, por Kosova do ta mbajë gjallë gjithmonë veprën e saj, ka shkruar Jahjaga në rrjetin e saj social Facebook, njofton Nobel Press.

#atifetejahjaga#madelinealbright#lajme#nobelpress

Të fundit nga rubrika
- Advertisment -
Google search engine

Më të lexuarat

Më të shikuarat