Google search engine
BallinaKulturë''Bennifer'' bëhen me shtëpi luksoze/Foto

”Bennifer” bëhen me shtëpi luksoze/Foto

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez e bënë publike romancën e tyre vitin e kaluar pas dy dekadave të ndarë. Çifti që konfirmoi lidhjen e tyre në muajin korrik të vitit të kaluar e kanë ngritur lidhjen e tyre në një nivel tjetër. Ata, tashmë, kanë blerë një vilë luksoze së bashku, me vlerë 55 milion dollarë.

Çifti Ben Affleck dhe Jennifer Lopez ishin ndër çiftet më të pëlqyera në vitin 2000. Pas dy viteve lidhje ata kishin vendosur të shkonin në rrugë të ndara në vitin 2004.

E kur në prill të vitit të kaluar filluan të qarkullonin foto të çiftit atëhere shpresonin, fansat, për një ribashkim të tyre. Pas 17 viteve të ndarë , çifti Bennifer, kanë gjetur rrugën për te zemra e njëri tjetrit dhe do i bashkojnë familjet në një çati të vetme në Bel Air, shkruan TMZ, njofton NobelPress.

Të fundit nga rubrika
- Advertisment -
Google search engine

Më të lexuarat

Më të shikuarat