Duke u shfaqur

Kërko

Aktualitete Lajme Rajoni dhe Bota

Tragjedia e shkaktuar nga termeti në Shqipëri, përmes syrit të fotografit Fatos Zogaj/Foto

Termeti tragjik i së martës që goditi Shqipërinë ka marrë jetën e 41 personave në mesin e tyre fëmijë, gra, burra dhe pleq. E nga ky termet i frikshëm kanë mbetur 600 persona të plagosur, njofton NobelPress.

Këtë tragjedi të shkaktuar nga termeti për ju po e sjellim përmes fotografive të shkrepura nga fotografi shumë i njohur dhe i talentuar Fatos Zogaj.

Në vijim mund të shikoni tmerrin e shkaktuar nga termeti i 6.4 ballëve përmes syrit të( fotografit) Fatos Zogaj, njofton NobelPress.

Show Buttons
Hide Buttons