Duke u shfaqur

Kërko

Aktualitete Lajme Rajoni dhe Bota

Shkon ne 41 numri i viktimave të shkaktuar nga termeti në Shqipëri

Numri i viktimava të shkaktuara nga termeti i mëngjesit të së martës ka arritur në 41, njofton TCH, përcjell NobelPress.

Autoritetet po nxjerrin nga rrënojat disa të mbijetuar, ndërsa po përpiqen të komunikojnë me persona të tjerë që ndodhen nën rrënoja në Thumanë, përcjell Nobel Press.

Photocredit/TopChannel

©nobelpress.al

www.nobelpress.al

Show Buttons
Hide Buttons