Duke u shfaqur

Kërko

Aktualitete Lajme Politikë

Në QNR po vazhdon procesi i rinumrimit të votave, ja sa % e tyre kanë mbetur për t’u numëruar

Në Qendrën e Numrimit dhe Rezultateve( QNR) është duke vazhduar procesi i rinumrimit të vendvotimeve

Në Qendrën e Numrimit dhe Rezultateve( QNR) është duke vazhduar procesi i rinumrimit të vendvotimeve për të cilat ka vendosur PZAP-i, ka njoftuar zëdhënësi i KQZ’së, Valmir Elezi, njofton NobelPress.

Deri sot janë numëruar 55% të vendvotimeve të rinumruara

– Vetëm gjatë ditës së sotme, deri në orën 16, janë rinumëruar 66 vendvotime, ndërsa në përgjithësi numri i vendvotimeve të rinumëruara është 772 apo rreth 55%, ka njoftuar Elezi, përcjell NobelPress.

Deri tani kanë mbetur 635 vendvotime për t’u rinumruar

E sipas zëdhënësit të KQZ’së, kanë mbetur edhe 635 vendvotime të tjera për t’u rinumruar, njofton NobelPress.

©photocredit:Valmir Elezi/Facebook

©nobelpress.al

www.nobelpress.al

Mos harro të përcjellësh kanalin e Nobel Press në Youtube ⬇️⬇️ ⬇️

Show Buttons
Hide Buttons