Duke u shfaqur

Kërko

Aktualitete Lajme Sport

Driton Kuka- Shpallet ‘Trajner i Vitit”

Trajneri, Driton Kuka, është shpërblyer me çmimin het-trik ”Trajner i Vitit”

Driton Kukaj ka fituar medalje të shumta ndërkombëtare me garuesit e tij. E medalja më e madhe mbetet ajo e Nora Gjakovës, medalje e artë Olimpike.

Çmimin ”Trajner i Vitit” Kukës, i’a ndau kampionia Olimpike, Majlinda Kelmendi, aktorja e mirënjohur Leze Qena si dhe Shqipe Bajçinca Brestovci

Photocredits: Kosovo National Olympic Committee/Facebook

Show Buttons
Hide Buttons