Google search engine

Yves Rocher Nordic mbyll të gjitha përfaqësitë në Suedi

Yves Rocher Nordic mbyll të gjitha përfaqësitë në Suedi -Yves Rocher Nordic ka marrë vendim për t’i mbyllur 7 dyqanet e saj në Suedi si...

Inflacioni në Suedi kap shifrën rekord mbi 11 % 

Inflacioni në Suedi kap shifrën rekord mbi 11 %.  Sipas një parashikimi të bërë nga ekonomistët e bankës SEB inflacioni në Suedi këtë vit ka...

LIDERI I SD J.ÅKESSON NUK FTOHET NË BANKETIN TRADICIONAL NOBEL

Nga: Shuquri Sejdijaj LIDERI I SD J.ÅKESSON NUK FTOHET NË BANKETIN TRADICIONAL NOBEL Edhe këtë vit, Fondacioni Nobel ka zgjedhur të mos ftojë liderin e...

Tetori rozë shënohet edhe nga gratë shqiptare në Stokholm 🎀🎀🎀

Tetori zozë shënohet edhe nga gratë shqiptare në Stokholm 🎀🎀🎀 Tetori rozë, muaji i ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit u shënua edhe nga gratë shqiptare...

Video

Inflacioni në Suedi kap shifrën rekord mbi 11 % 

Inflacioni në Suedi kap shifrën rekord mbi 11 %.  Sipas një parashikimi të bërë nga ekonomistët e bankës SEB inflacioni në Suedi këtë vit ka...

Më të lexuarat

Rrjetet Sociale

3,000PëlqimePëlqe
50NdjekësNdiq
- Advertisement -
Google search engine

A e dini se: Shefit tuaj nuk i lejohet t’ju kontrollojë në Facebook

A i kontrollon kompania juaj njerëzit në Facebook përpara se t’i punësojë? A i shikon shefi juaj profilet e punonjësve në mediat sociale herë...

“Shkëlzeni dhe Haziri” (II)

  Pjesa II Kthimi në Prishtinë Në fillim të tetëdhjetave Maliqi kthehet nga Beogradi në Prishtinë, ashtu si u kthye gjyshi i tij nga Stambolli në Prizren....

Mungesa e motivit, kritikat dhe forma e dobët fizike – jeta e vështirë e Lionel Messi-t në Paris

Ulises Sanchez-Flor Gjashtë muaj pas largimit nga Barcelona, Lionel Messi ngjason me një futbollist jo të rregullt, pa rritëm, me kapacitet të ulet dhe paaftësi...

A mund të bëhet Arabia Saudite prodhuesi më i madh i hidrogjenit

Samer Al-Atrush Korrespondenti për Arabinë Saudite në të përditshmen Financial Times, Samer Al-Atrush, ka botuar një shkrim të hënën e 14 shkurtit, ku ngre pyetjen...

Ndjekjet penale të Rusisë për krime lufte janë ende me peshë

Kelebogile Zvobgo & Nathaniel Liu Tri javë pas pushtimit rus, Ukraina po lufton edhe në rrugë, edhe në sallën e gjyqit. Tri gjykata ndërkombëtare po hetojnë...

Harresa shenjë e inteligjencës së lartë? Çfarë thonë studiuesit e kësaj fushe? 

E thonë studiuesit: Harresa është shenjë e inteligjencës së lartë! Të gjithëve na ka ndodhur të harrojmë se ku i kemi vënë çelësat ose të...

Yves Rocher Nordic mbyll të gjitha përfaqësitë në Suedi

Yves Rocher Nordic mbyll të gjitha përfaqësitë në Suedi -Yves Rocher Nordic ka marrë vendim për t’i mbyllur 7 dyqanet e saj në Suedi si...

E dinit se dita është më e shkurtër? Toka på rrotullohet me shpejtësi rekord

A ju duket sikur dita po ikën më shpejt se zakonisht? Ndoshta kjo nuk është një rastësi. Toka po rrotullohet më shpejt dhe po...

A e dini se: Shefit tuaj nuk i lejohet t’ju kontrollojë në Facebook

A i kontrollon kompania juaj njerëzit në Facebook përpara se t’i punësojë? A i shikon shefi juaj profilet e punonjësve në mediat sociale herë...
- Advertisement -
Google search engine
AdvertismentGoogle search engineGoogle search engine
AdvertismentGoogle search engineGoogle search engine